درباره ما

درباره ما

شركت ندا گستر دید نو، به عنوان مشاور و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و همچنین بازاریابی دیجیتال، در سال 1396 در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای معنوی تهران ثبت شده است.
این مجموعه فعاليت خود را با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور با پشتوانه بیش از 5 سال سابقه فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین بازاریابی و فروش در شاخه تجارت الکترونیک آغاز نموده است.

ندا گستر دید نو به عنوان یک شرکت دانش محور، با اهدافی همچون طراحی، تولید و راه اندازی نسل جدید از سامانه های شتاب دهنده به توسعه کسب و کار و افزایش تعامل با مشتریان شکل گرفته است.
در حال حاضر محصول اصلی شرکت نوعی خاص از سامانه ارتباط با مشتریان بوده که تلاش دارد پیچیدگی های نرم افزارهای سنتی موجود در این زمینه را حذف کرده و به کمک آن پل ارتباطی موثر میان کسب و کارها و مشتریان آن ها باشد.
خوشبختانه از ابتدای عرضه، این محصول با اقبال بسیاری از کسب و کارها در سراسر کشور مواجه شده است.

تعهد به ارایه خدمات با بالاترین کیفیت و طبق اصولی ترین راه کارها، اساس مجموعه ما را تشکیل می دهد. ما تلاش میکنیم با ادامه فعالیت در این زمینه، علاوه بر وظایف و مسئولیت های خود، بتوانیم به پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات و اقتصاد کشور خود کمک کرده باشیم.